ELDEN TAKSİTLE NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Esme magazalarında müşterilerimiz Nakit , Kredi kartı ile alışveriş sisteminin dışında Elden taksitle de kolaylıkla alışveriş yapabilirler.

Satış danışmanlarımız eşliginde beğendiğiniz ürünü seçtikten sonra ürün seçimi tamamlanır.Daha sonra müşteri bilgileri ile birlikte ürün fiyat detaylarının da bulundugu sözleşme oluşturulur.Tüm bilgilerin eksiksiz olması ürün teslimatınızın hızlandırılmasını sağlayacaktır.

Siz sözleşme sürecini tamamladıktan sonra siparişinizin tarafımıza ulaşmış olacak.Akabinde kısa süreli istihbarat ve adres teyit süreci başlatılacak.Kredi değerlendirme birimi tarafından kriterler incelenerek (2-4 iş günü) sözleşmenin onaylanması sağlanacaktır.Uygun görülmesi halinde siparişinizin teslimat süreci başlayacak.

Teslimat süresi 3 ila 5 (sipariş olmayan ürünler) gün arasında değişiklik göstermektedir. Teslim aldığınız ürünün ödemelerini teslimat tarihinden itibaren 1 ay sonra Esme Mağazalarından yada bilgi işlem departmanlarımızdan alabileceginiz online banka ve ptt hesap numaralarından gerçekleştirebilirsiniz.

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL
Online Destek Hattı