ELDEN TAKSİTLE NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Elden taksitli satış sistemiz sadece Esme mağazalarının bulunduğu il ve ilçe (İstanbul-Antalya-Amasya-Kastamonu-Samsun-Ordu-Tokat-Çorum-Sivas) sınırları içerisinde geçerlidir. Bu sistem sayesinde müşterilerimiz diledikleri ürünleri inceleyebilir ve fiyat avantajlarını rahatça karşılaştırarak satın alabilirler.

Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. İstediğiniz ürünü seçtikten sonra alışverişi tamamlayıp,sepet ekranına gelerek istediğiniz ödeme yöntemi ve taksit sayısını seçiniz. Müşteri bilgileri ekranında tüm bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.Tüm bilgilerin eksiksiz doldurulması ürün teslimatınızın hızlandırılmasını sağlayacaktır.

Siz siparişinizi tamamladıktan sora , siparişinizin tarafımıza ulaşacak ve sizlerle irtibata geçilip son onayınızın alınmasının ardından özleşmeniz oluşturularak.Akabinde kısa süreli istihbarat süreci başlatılmaktadır.Kredi değerlendirme birimi tarafından uygun görülmesi halinde siparişinizin teslimatı yapılmaktadır.

Teslimat süresi 3 ila 5 gün arasında değişiklik göstermektedir. Teslim aldığınız ürünün ödemelerini teslimat tarihinden itibaren 1 ay sonra Esme Mağazalarından yada İş Bankası internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz .

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL
Online Satış Destek Hattı