ELDEN TAKSİTLE NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Esme mağazalarında nakit ve kredi kartı ile ödeme sisteminin yanısıra elden taksitli sistem ile de alışveriş yapabilirsiniz. Bu sistem sayesinde müşterilerimiz diledikleri ürünleri inceleyebilir ve fiyat avantajlarını rahatça karşılaştırarak beğendikleri ürünleri satın alabilirler.

İlk olarak mağazalarımızı ziyaret edip , satış danışmanlarımızın yardımı ile dilediğiniz ürünün tüm fiyat avantajlarını öğrenip rahatlıkla karar verin. Sonrasında bilgi işlem departmanlarımız da yapacağımız sözleşme ile satış başvurunuz alınmış olacaktır. Şayet alışverişiniz esme mağazalarından yapmış olduğunuz ilk alışveriş ise , işleminiz kredi-istihbarat tarafından değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Bu işlem 1-3 iş günü arasında sonuçlandıktan sonra , ürününüz sizlere sevk edilmek üzere lojistik departmanımız tarafından planlamaya alınacaktır.

Teslimat süresi aldığınız ürünün çeşidine göre 3-5 gün arasında değişiklik göstermektedir(Sipariş ürünler hariç). Teslim aldığınız ürünün ödemelerini sözleşmenizde belirtilen tarihte dilediğiniz bir esme mağazasına , banka hesaplarımıza yada www.esme.com.tr adresinden kredi kartınızla online olarak yapabilirsiniz.

Keyifli alışverişler...

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL
Online Destek Hattı