Profilo Df 1033 Derin Dondurucu

Ürün Kodu: 4242006295837

Nakit
5.759,00 TL
720,00 x 10 Taksit
7.199,00 TL
523,00 x 15 Taksit
7.850,00 TL

1000TL PROMOSYON İNDİRİMİ
Favorilerime Ekle
Paylaş
100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
Favorilerime Ekle
Paylaş
Marka
Profilo
Bölme Sayısı
7 Çekmeceli
Soğutma Tİpi
Statik
Renk
Beyaz
Enerji Sınıfı
E
Garanti Süresi
36 ay
Diğer Teknik Özellikler


Her eve her ihtiyaca, Profilo’dan yatay ve dikey derin dondurucular!

Yaz aylarında kışlık sebzelerinizi, kış aylarında da yazlık sebzelerinizi mevsimindeki gibi tüketmek için Profilo’nun ihtiyacınıza uygun büyüklükte yatay ve dikey derin dondurucularından birini seçmeniz yeterli.

Derin Dondurular

Profilo derin dondurucunuz kısmen doluyken, yarım yük ekonomi tuşunu kullanarak enerji tasarrufu sağlayabilir, şok dondurma ile dondurucuya yerleştirilen gıdaların besin değerlerini ve içinde bulunan vitaminleri kaybetmeden hızla donmasını sağlayabilirsiniz.

Elektrik kesilme durumlarında yiyeceklerinizi yatay derin dondurucularda 50 saate kadar, dikey derin dondurucularda 25 saate kadar koruyabilirsiniz!

Derin Dondurucunuzu kullanırken; kapağını mümkün olduğunca kısa süre açık tutun ve cihazınızı nem olan yere değil daha kuru bir yere yerleştirin.

Sıcak besinleri soğutarak dolaba yerleştirin ve derin dondurucunuzun arkasını düzenli olarak temizlemeyi ihmal etmeyin.

Poşetli ürünleri Derin dondurucunuzda üzerinde tavsiye edilen şekilde dondurabilirsiniz.

Balık, sucuk, hazır yemek ve hamur işleri 6 aya kadar, peynir, beyaz et ve diğer etler 8 aya kadar, sebze ve meyveler 12 aya kadar süreyle derin dondurucuda saklanabilmektedir.

Derin dondurucuya koyduğunuz ürünlerin üzerine tarihlerini mutlaka not etmeyi ihmal etmeyin.

Ürün Puanı Ortalaması
0%
Çok İyi
0%
İyi
0%
Normal
0%
İdare Eder
0%
Kötü

Ürünü Puanla

Yorum Yap

Elden Taksitle Yapılan Alışverişler

Ödeme yöntemi olarak elden taksitle seçeneğini seçtiğinizde siparişiniz ilgili departmanımız tarafından işleme alınır. Olumlu olması durumunda tarafınıza mail yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.

İşleminiz teslimat aşamasına geldiğinde online satış destek ekibimiz sizlerle iletişime geçerek gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Dilerseniz herhangi bir mağazamızı ziyaret ederek evraklarınız tamamlayabilir ya da online satış destek ekibimizden evraklarınızın teslimat esnasında adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Kredi Kartıyla Yapılan Alışverişler

Kredi kartınızla yaptığınız ödemeyle ilgili onay alındıktan sonra teslimat sürecimiz başlar. Seçtiğiniz ürün lojistik ekibimiz tarafından 2-3 gün içerisinde kargoya teslim edilerek adresinize ulaştırılır.

Havaleyle Yapılan Alışverişler

Satın alma işleminizi havale yöntemiyle gerçekleştirip onay sayfasında tarafınıza belirtilen hesap numaralarımıza ödemenizi yaptıktan sonra işleminiz onaylanmış olacaktır.

Havale yaparken açıklama kısmına müşteri ismi ve tc kimlik numarasını lütfen yazınız.

Sayın Müşterimiz
Elden taksitle alışveriş yapabilmeniz için Esme Alışveriş Merkezlerinin herhangi bir mağazasından daha önce alışveriş yapmış olmalısınız. Ödeme ekranına geçmek istediğinizde sistem tarafından sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bilgiler Esme veri tabanımızda eşleştikten sonra son ödeme sayfasında elden taksitli fiyatlar tarafınıza sunulacaktır.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
256 Bit SSL ile güvende alışveriş
BENZER ÜRÜNLER